Farmársky týždeň

Zaži s nami týždeň venovaný prírode a zvieratám!

Zaži:
  • Výlet na gazdovský dvor Náš sen,
  • rodinnú farmu na Lubine,
  • piknik na Prúdoch

Domáca strava

Výlety v cene

Skúsení animátori

O tábore

Poď medzi nás a uži si krásny týždeň s kamarátmi uprostred prírody!

Zažijeme skvelé výlety, po zoznamovacom pondelku nás čaká utorkový výlet na gazdovský dvor Náš sen, kde si okrem kŕmenia a hladkania malých i veľkých zvieratiek užijeme aj člnkovanie priamo v areáli gazdovského dvora. Následne si niečo chutné opečieme, občerstvíme sa a užijeme si krásny areál s ihriskom otvorený len pre nás.

V stredu sa môžeš tešiť na koníky, ktoré spolu nakŕmime a kto bude mať chuť si aj zajazdí.

Vo štvrtok na teba čaká rodinná farma na Lubine s množstvom zvieratiek, ktoré sa nevedia dočkať tvojho objatia. Pokojne vstúp do ich domčekov, na drobné pamlsky čakajú mini-ovečky, prasiatka, kozičky, sliepočky, zajace, ale aj miniatúrne kengury, jeleň, poníci a kone.

Chutný obed si dáme v neďalekej reštaurácii a plní zážitkov sa autobusom pohodlne dostaneme domov.

Ďalšie chvíle budú patriť skvelým táborovým hrám ako je obľúbený Bermudský trojuholník, Hututu, nebudú chýbať rôzne súťaže s odmenami.

V piatok slávnostne ukončíme náš skvelý týždeň, zájdeme na prúdy, kde nás okrem osvieženia čaká rozlúčkový piknik, samozrejme aj so zmrzlinou.

Stretávať sa budeme od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00.

Odporúčaný vek: od 6 rokov

Lokalita

ZŠ HOLUBYHO, PIEŠŤANY

Stretávať sa budeme opäť na ZŠ Holubyho v Piešťanoch (4.ZŠ), pretože len tu nájdete skvelý areál plný stromov, pod ktoré sa schováme pred horúcim slnkom, mnoho trávnatých plôch na hry všetkého druhu, sú tu ihriská na futbal, basketbal a v prípade nepriaznivého počasia máme telocvičňu. Samozrejme máme k dispozícii učebňu, ktorú využívame na odloženie vecí, na hry a rôznu tvorbu.

V cene tábora

  • Teplé obedy a pitný režim,
  • dva celodenné výlety (odvezieme sa pohodlne autobusom),
  • jazda na koníkoch,
  • animačný materiál,
  • piknik,
  • odmeny.

Poistenie

Odporúčame uzavrieť cestovné poistenie pre prípad storna tábora pred nástupom, alebo počas trvania tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poistenie zahŕňa aj úrazové poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu na majetku. Príplatok 4€ / 5 dní (Európska cestovná poisťovňa).

Termíny a prihlášky

Termín Dní Lokalita Cena
14.8. - 18.8.2023 5 ZŠ Holubyho, Piešťany 123€ Prihláška
Denné tábory organizujeme v spolupráci s našou partnerskou spoločnosťou Klokan, o.z.