Na špacírke
s Klokanom

Toto nie je len bežný denný tábor - 4 výlety za 5 dní ťa čakajú iba s nami na špacírke!

Zaži:
  • Laser Arenu,
  • aquapark v Trnave,
  • kukuričné bludisko

Domáca strava

Výlety v cene

Skúsení animátori

O tábore

Po úspešnej minuloročnej premiére prichádza ešte lepšie pokračovanie nášho cestovateľského denného tábora – Na špacírke s Klokanom.

Tak si naplň fľašku, nahoď úsmev a vydaj sa s nami na ďalšie dobrodružstvá!

Naša základňa sa už tradične bude nachádzať na 4. základnej škole. Z tohto miesta sa budeme vydávať za dobrodružstvami naprieč naším okolím, kopcami aj rovinami!

Začiatok týždňa strávime prípravami v našom kempe. Tu sa všetci spoznáme, zahráme si obľúbené táborové hry, ktoré vo väčšej verzii hrávame aj na našich pobyťákoch a pripravíme sa na program, ktorý bude stáť za to!

Hneď na druhý deň sa vyberáme do mesta Matúša Čáka - do Trenčína. Čaká nás výlet do sveta svetiel a neónov v namakanej Laser Arene, kde sa s kamošmi určite do sýta vyblázniš! Po takomto akčnom programe vždy padne vhod sa trocha schladiť a trenčianske kúpalisko nám k tomu skvelo poslúži!

Streda bude patriť milovníkom ľahkej turistiky. Za prijemných ranných teplôt sa spoločne vyberieme smer Furman. V cieli našej cesty nás bude čakať dobré jedlo, oddych, zvieratká a pohoda!

Plavky, uterák a opaľovací krém. Nič iné vo štvrtok potrebovať nebudeš! Aquapark Trnava nás privíta s otvorenou náručou a už teraz sa tešíme na kopec srandy, ktorú tam zažijeme!

Posledný deň odchádzame na zaujímavý výlet, kde sa tak troška aj stratíme! Podarí sa práve tebe a tvojim kamošom/kamoškám vyjsť z kukuričného bludiska ako prvým?

Tak neváhaj, počet miest je limitovaný!
Stretávať sa budeme od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00.

Odporúčaný vek: od 9 rokov

Lokalita

ZŠ HOLUBYHO, PIEŠŤANY

Stretávať sa budeme opäť na ZŠ Holubyho v Piešťanoch (4.ZŠ), pretože len tu nájdete skvelý areál plný stromov, pod ktoré sa schováme pred horúcim slnkom, mnoho trávnatých plôch na hry všetkého druhu, sú tu ihriská na futbal, basketbal a v prípade nepriaznivého počasia máme telocvičňu. Samozrejme máme k dispozícii učebňu, ktorú využívame na odloženie vecí, na hry a rôznu tvorbu.

V cene tábora

  • Výlety: Aquapark Trnava, Laser Arena a kúpalisko Trenčín, kukuričné bludisko,
  • obedy - polievka, hlavné jedlo a nápoj,
  • po celý deň pitný režim,
  • animačný program,
  • foto k stiahnutiu,

Poistenie

Odporúčame uzavrieť cestovné poistenie pre prípad storna tábora pred nástupom, alebo počas trvania tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poistenie zahŕňa aj úrazové poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu na majetku. Príplatok 4€ / 5 dní (Európska cestovná poisťovňa).

Termíny a prihlášky

Termín Dní Lokalita Cena
17.7. - 21.7.2023 5 ZŠ Holubyho, Piešťany 139€ Prihláška
Denné tábory organizujeme v spolupráci s našou partnerskou spoločnosťou Klokan, o.z.