WinterVibe

Poraz zimnú nudu a vydaj sa na snehové dobrodružstvo s Klokanom!

Zaži:
 • Downhill cup,
 • tematické diskotéky,
 • obľúbené hry v zimnom šate

Adrenalín na snehu

Virtuálna realita

Silvestrovská párty

O tábore

Do leta ďaleko, na Netflixe už všetko pozreté a o zemiakovom šaláte sa ti už aj sníva. Bežná zimná rutina, ktorej sme sa ale rozhodli dať stop! Takže vytiahni kufor, pobaľ si teplé oblečenie, dobrú náladu a vyštartuj s nami na šesť dňovú jazdu v Jasenskej Doline.

Tešiť sa môžeš na svojich kamarátov a animátorov, ktorých poznáš z leta, skvelú domácu stravu od pani chatárky a samozrejme naložený program, ktorý bude pozostávať aj z obľúbených letných hier so zimnými upgrademi.

Chýbať nebudú tematické diskotéky, downhill cup, zimáci bermuďáci, vilomeniny winter edition, virtuálna realita a mnoho ďalšieho.

Na záver ťa čaká mega silvestrovská párty s ohňostrojom!

O dostatok snehu sa báť nemusíš, tak si priprav boby, sánky či lopaty a preteky sa môžu začať.

Ak ti nestačia boby a lopata, zbal si lyže alebo snowboard a stráv 3 dni na svahu! Stačí si vybrať tábor WinterVibe Ski s inštruktorom a skipasom v cene.

Neváhaj a rezervuj, počet miest je obmedzený!

Vidíme sa v januári!

Odporúčaný vek: 10-18 rokov✅ V prípade nerealizovania tábora z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie Vám celú platbu vrátime.

Lokalita

CHATA NEZÁBUDKA

Chata Nezábudka sa nachádza v Jasenskej doline v tichom prostredí okolia Martinských holí, na turčianskej strane Veľkej Fatry, pod severnými svahmi vrchu Lysec (1381m), 12 km juhovýchodne od Martina. Je to celoročné rekreačné centrum. Nadmorská výška 540 m n. Chata leží priamo pod svahom, takže si zimné radovánky vychutnáme bez ďalších zbytočných presunov, z chaty sme na svahu v priebehu 5 minút.

Ubytovanie:
Útulne, štandardne zariadená chata; 2-lôžkové až 4-lôž-kové izby s možnosťou prístelky; izby sú rozdelené do 3 sektorov (v jednom sektore sa nachádzajú 3 až 4 izby); každý sektor má samostatnú kúpeľňu a sociálne zariadenie, prípadne spoločenskú miestnosť s TV. Chata má terasa s výhľadom na lyžiarsky svah ako aj prekrásnu panorámu Jasenskej doliny.

SKI JASENSKÁ DOLINA
Veľkou prednosťou strediska je, že má vybudovaný zasnežovací systém. V stredisku sú rôzne typy lyžiarskych vlekov (3 vleky do 200 m, 3 vleky nad 200 m), ktoré spolu (bez lanovky) dávajú kapacitu 2600 os./hod. Prepravná kapacita lanovky je 2400 os./hod. Má dĺžku 647 m pri prevýšení 140m, prepravná doba je 5,4 min. Celý lyžiarsky areál je osvetlený.

V cene tábora

 • Strava 3x denne,
 • pitný režim,
 • zdravotník 24/7,
 • animačný program,
 • foto k stiahnutiu.

Doprava

 • Individuálna.

Vybavenie strediska

 • 2, 3, 4 - lôžkové izby,
 • spoločenská miestnosť.

Poistenie

Odporúčame uzavrieť cestovné poistenie pre prípad storna tábora pred nástupom, alebo počas trvania tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poistenie zahŕňa aj úrazové poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu na majetku. Príplatok 5€ / pobyt (Európska cestovná poisťovňa).

ŠPECIÁLNA ZĽAVA
Každý účastník nášho zimného tábora získa super zľavu 10€ z ktoréhokoľvek letného pobytu! Zľavu si uplatníš v prihláške na letný pobyt.

Termíny a prihlášky

Termín Počet dní Lokalita Tábor Cena Prihlás sa!
3.1. - 8.1.2023 6 dní Chata Nezábudka WinterVibe 229€ Prihláška
3.1. - 8.1.2023 6 dní Chata Nezábudka WinterVibe Ski 269€ Prihláška
*Platí pre každé dieťa, ktoré s nami v minulosti absolvovalo akýkoľvek tábor.
Napíšte nám mail