Tím Klokan

Zoznám sa s animátormi, ktorí Ti budú spríjemňovať Tvoj pobyt s nami!

Tu sa dočítaš:
  • Aké majú animátori hobby,
  • V ktorom tábore stretneš svojho obľúbeného animátora,
  • A niečo sa dozvieš aj o hlavných vedúcich!

Zuzka

Som hlavná vedúca tábora, mám na starosti programovú náplň táborov a škôl v prírode. Stojím za výberom oddielových vedúcich a animátorov. Venujem sa Vašim prihláškam, fakturáciám a ďalším "papierovačkám". Rodičia sa na mňa môžu obrátiť s otázkami všetkého druhu, v lete fungujem buď ako ako hlavná vedúca v tábore, alebo sedím v kancelárii a vybavujem všetko potrebné pre ten najlepší chod táborov v jednotlivých strediskách.

Vinco

Starám sa o technické zabezpečenie tábora, milujem všetko okolo lietadiel, áut a motoriek. Zaujíma ma história, zbrane a svoje vedomosti rád odovzdávam deťom. Vojenská tematika je mojou srdcovkou.

Peťo

Čaute! Moje meno je Peťo a celoročne sa venujem táborom a školám v prírode. Vymýšľam pre Vás ten naj program, v lete fungujem ako hlavný vedúci a taktiež ako animátor v Haluzáku. Od malička sa pravidelne venujem futbalu, vo voľnom čase si rád pozriem hokej, futbal, poprípade nejaký dokument. Milujem históriu a výborne ovládam geografiu aj angličtinu. Je so mnou vraj veľa srandy a deti ma majú rady. Vo voľnom čase si rád zahrám FIFU, vyberiem sa s kamarátmi na túru, poprípade si zacvičím doma.

Extrém

Som Extrém a som jeden z vedúcich v tábore Légia. Mám 38 rokov a airsoftom sa zaoberám od roku 2003. Medzi moje ďalšie hobby patrí taktická obranná streľba a dynamická streľba. V airsofte sa zaoberám hlavne prieskumom, komunikáciou a špeciálnymi misiami.

Adam

Ahojte! Volám sa Adam a som chalan, ktorý má mnoho záľub – tancujem, hrám na bicie, ale aj programujem. Počas leta žijem tábormi – či už natáčam a strihám videá s YouTubermi alebo relaxujem pri bazéne spolu s Pohoďákmi–Jahoďákmi – a dávam do toho moje maximum. Vždy sa snažím byť pozitívne naladený a tým aj ostatných naladiť na pozitívnu vlnu. Dúfam, že sa v lete uvidíme a užijeme si kopu srandy!

Samko

Čaute decká! Som Samko, hyperaktívny chalan ktorý žije tancom a tanec aj študujem na Vysokej škole muzických umení v Bratislave. Rád počúvam hudbu, zaujímam sa o prírodu a milujem klobúky. Do každej výzvy sa hrniem s nasadením a žiaden neúspech ma neodradí.

Saška

Ahojte, volám sa Saška....niekedy ma ani medzi deťmi nenájdete lebo svojou výškou medzi ne zapadám, ale zato ma vždy zbadáte s úsmevom od ucha k uchu. Veľmi rada pracujem s deťmi, pretože práve ony ma dobíjajú energiou. V tábore ma stretnete buď v pozícii animátorky alebo zdravotníčky. Som pohodová, ústretová, spoločenská, rada sa učím nové veci, mám rada zvieratá. Rada chodím do prírody, lyžujem, cestujem. Mojou najväčšiou záľubou je pečenie zdravých dobrôt.

Ninka

Ahojte! Moje meno je Nina, som veselá baba, ktorá má vždy úsmev na tvári. Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh a spievanie. Som veľmi dobrý poslucháč, preto sa viem s deťmi otvorene porozprávať a poradiť im. Aktuálne študujem na medicíne a v tábore ma stretnete v pozícii animátorky alebo zdravotníčky. Som cieľavedomý a ambiciózny človek, ktorý sa bez boja nikdy nevzdáva. Verím, že si v tábore užijeme spolu kopec zábavy.

Adam

Ahojte, volám sa Adam. Aktuálne študujem medicínu na Vysokej škole v Brne. Vo voľnom čase veľmi rád športujem. Prekonávam prekážky a aj sám seba, snažím sa vždy všetko robiť na 100%. Som kamarátsky a zhovorčivý. Milujem výzvy a dúfam, že spolu zažijeme kopec zábavy. Teším sa na vás.

Aďo

Čaute decká, volám sa Aďo a niektorí z vás si ma už isto pamätáte. Tí čo ma už poznajú vedia, že tvorba fotografií a produkcia videa či tvorba grafiky mi určite niesu cudzie. Rád svoje nadobudnuté skúsenosti posúvam ďalej aj napriek tomu, že sám ešte študujem. Už teraz sa teším na nasledujúcu sezónu!

Kubo

Čaute, moje meno je Kubo a airsoftu sa venujem 4 roky! Na Légii ma spoznáte ako vášho animátora, ale svoju airsoftovú premiéru som si zažil ešte ako dieťa na tábore. Od toho momentu mi partia a atmosféra na Légii prirástla k srdcu a leto bez airsoftu si neviem predstaviť! Mimo airsoftu som veľkým fanúšikom basketbalu a turistiky. Nepohrdnem však ani iným štýlom zábavy a som si istý, že nás aj tento rok čaká kopa srandy!

Simon

Čaute decká ! Moje meno je Simon a som animátor na YouTubových táboroch. Som za každú srandu a žiadny druh humoru mi nie je cudzí. Veľmi rád hrám na gitare, spievam a tancujem ľudové tance. Dá sa so mnou zažiť veľa srandy, ale aj pokecať o hocakých témach. Som veľký extrovert, takže keď sa niekde niečo deje, tak si môžte byť istí, že ma nájdete v centre diania snažiaceho sa rozdávať dobrú náladu a smiech všade naokolo. Pokiaľ som vás aspoň trochu zaujal a chcete ma spoznať aj osobne, tak s nami poďte na tábor a poďme si užiť tie najviac naložené chvíle spolu a naplno.

Matúš

Nazdar! Volám sa Matúš, som radostný týpek, ktorý miluje bojové športy, tanec a dobré jedlo. Väčšinu času sa smejem a radujem zo života, takže dokážem rozveseliť a rozosmiať ľudí okolo seba. Viem byť úprimný a dám ti najavo, ak niečo robíš dobre či zle. Každým dňom chcem byť lepšou a rozumnejšou verziou samého seba, aj keď nie všetko ide podľa plánov. Dúfam, že si leto spolu užijeme a zoberieme si odtiaľ mnoho zážitkov!

Maťa

Ahojte, volám sa Maťa, som veselé dievča, plné elánu a zábavy... mám športového ducha, dobre ovládam angličtinu, ktorú viem podať hravým, ale zato zrozumiteľným štýlom, čo sa deťom bude určite páčiť... Študujem v Trnave na pedagogickej fakulte. Som športovo založená, milujem bežecké či loptové hry - vynikám vo volejbale. Mám široký okruh kamarátov a známych, čo mi dodáva skúsenosti v rôznych odvetviach.

Lucka

Ahojte! Moje meno je Lucka :) Už od malička som každé leto trávila na tábore a spoznávala nových ľudí. Rada hrám tenis, snowboardujem a veľa času trávim v kuchyni pečením. Milujem hudbu a síce neviem tancovať či spievať, všetko čo robím si užívam naplno. Tak dúfam, že sa k nám pridáte a užijeme si leto spolu. Teším sa na vás!

Priky

Čauko, moje meno je Aleš, no kamaráti ma volajú Priky. Airsoftu sa venujem už 6 rokov. Tábor légiu som navštevoval už ako dieťa a boli to vždy tie najkrajšie strávené chvíle z roka! V airsofte sa zaoberám taktikami CQB, takže vás toho viem aj kopec naučiť. Mimo airsoftu sa venujem floorbalu a bedmintonu, ale určite si s vami rád zahrám aj iné športy a predvediem vám moje všestranné schopnosti. Už teraz sa na vás veľmi teším!

Pongy

Čaute, volám sa Pongy a niektorí ma môžete poznať ako pomocníka, ktorého funkciu som zastupoval minulý rok, no tento rok sa na vás teším už ako animátor. Som priateľský, takže som si istý, že si ma mnohí obľúbite. Airsoftu sa venujem niečo cez 4 roky, takže nie som žiaden začiatočník! Takisto si s vami rád zahrám aj basketbal, v ktorom síce nie som najlepší, ale veľmi ma baví. Samozrejme, som za každú táborovú zábavu a dúfam, že sa v lete vidíme a zažijeme spolu veľa airsoftu a hlavne množstvo srandy!

Ľubo

Ahojte! Volám sa Lubo a som chalan, ktorý je vždy vysmiaty a môj humor nemá hranice. Venujem sa cudzím jazykom, strihu videí, hrávam videohry, počúvam hudbu alebo občas aj športujem. Dúfam, že sa v lete spolu stretneme a zažijeme spolu veľa nezabudnuteľných zážitkov.

Paťa

Ahojte, volám sa Paťa a študujem na bilingválnom gymnáziu, kde sa venujem anglickému jazyku. Venujem sa maľovaniu už takmer 10 rokov a rada vymýšľam kreatívne veci. Taktiež mám rada šport, ku ktorému ma priviedol tenis, ktorému sa venujem už od detstva. Som za každú srandu a teším sa, keď môžem spoznať nových ľudí a zabaviť sa. Verím, že spolu zažijeme veľa zážitkov, na ktoré budeme vždy so smiechom spomínať!

Laura

Ahojte, volám sa Laura. Mám rada zvieratká, dobrú hudbu, šport a každý druh zábavy. Som súťaživá a ukecaná, preto si viem vždy nájsť tému na rozprávanie. Dokážem sa zabaviť na hocičom a nerobí mi problém urobiť si srandu aj zo samej seba. Milujem cestovanie a spoznávanie nových ľudí. Teším sa na teba aj na naše spoločne zážitky na tábore!

Emma

Čaute! Volám sa Emma, som baba plná elánu, ktorá má vždy úsmev na tvári. Milujem cestovanie a vyrábanie rôznych vecí, hlavne "hadříkov". Rada varím a pečiem koláčiky a tieto činnosti sa nikdy nezaobídu bez počúvania dobrej hudby. Teším sa na vás a verím, že spolu zažijeme super chvíle plné smiechu 🙂

Sandra

Ahojte! Volám sa Sandra a som hlavná vedúca denných táborov. Spoznáte ma už z diaľky, pretože mňa je vždy počuť na široko-ďaleko. Som ukecaná baba s veľkou fantáziou, takže sa moje ustá niekedy nevedia zastaviť. Moja blonďatá hlava je za každú srandu! Futbal? Tanec? Beh? Sem s tým! Na druhej strane som veľmi staroslivá a rada ti so všetkým pomôžem. Kamaráti o mne zvyknú hovoriť, ako o ich druhej mamine. Preto ak budeš mať problém, neváhaj a prídi za mnou, spolu to vyriešime. Teším sa na teba a naše bláznovstvá, čo spolu zažijeme!

Martin

Čaute decká! Ja sa volám Martin. Milujem športy, cvičenie, tancovanie, spievanie (aj keď mi príliš nejde), aktivity, stolné hry a hlavne súťaže akéhokoľvek typu. Reagujem na Maťo, Matej, Matúš, Marek alebo čokoľvek čo Vás napadne. Kedykoľvek keď ma zavoláte na hru, si buďte istý, že sa pripojím a dám do toho všetko. Ak sa hrá vybíjaná, vyberte si mňa ;)

Matúš

Ahojte! Moje meno je Matúš a môžete ma stretnúť na tábore Légia ako pomocníka, alebo animátora. S airsoftom som začal práve v tábore na Légii a už sú to 4 roky, čo sa mu aktívne venujem. Rád si zašportujem a zahrám aj nejaké tie online hry. Teším sa na vás a na všetky zážitky, ktoré spolu zažijeme!

Matej

Čaute, volám sa Matej a som jeden z animátorov na airsoftovom tábore Légia. Pýtate sa, hrá tento chlapec iba airsoft? Nie! Napríklad futbalu sa venujem už 13 rokov. A to nie je všetko! Taktiež si rád zahrám aj iné športy, takže nudu so mnou nezažiješ! A len tak medzi rečou, airsoftu sa venujem už krásnych 6 rokov a baví ma stále viac a viac! Samozrejme, som za každú srandu a som si istý, že si spolu vytvoríme kopu nových zážitkov! Teším sa na vás!

Samo

Čauko, moje meno je Samo a som mladý chalan plný elánu. Som veľký extrovert takže veľmi rád spoznávam nových ľudí a debatujem o rôznych témach dlho do noci. Milujem hudbu a hru na gitare, taktiež veľmi rád trávim čas priateľmi alebo chodím do prírody. Baví ma práca s deckami a mladými ľuďmi. Aktuálne študujem na Technickej univerzite vo Zvolene odbor Aplikovaná zoológia a poľovníctvo. Mam rad akčné filmy a Formulu 1, no rád si pozriem aj dobrú rozprávku od Disneyho.

Napíšte nám mail